Vážení zákazníci,

dovoluji si Vám představit společnost HYUNDAI RÁJ.cz, která se již od roku 1998 zabývá prodejem a poprodejním servisem ojetých a zánovních vozů značky HYUNDAI a od roku 2010 také značky KIA.

Vozy výše uvedené značky v současné době zaznamenávají v segmentu ojetých automobilů velký úspěch, který můžeme hodnotit dle jednotlivých kritérií, kterými jsou např. vysoká kvalita zpracování karoserie, vysoká užitná hodnota motoru a jeho součástí, stáří, výbava, ceny servisních prací a náhradních dílů ( srovnatelné s vozy domácí provenience ) a tím nejdůležitějším cenou. Stojí i za zmínku nízký pokles ceny v porovnání se vstupní cenou nového vozu a výstupní cenou vozu ojetého. I přes tento nízký pokles ceny se vozy této značky zařazují mezi velmi dostupné vozy s ohledem na konkurenci. 

Specializací na tuto značku jsme vytvořili jakousi "chůvu" značky Hyundai, kde zajišťujeme zákazníkům při koupi vozidla nejenom jeho následný prodej, ale i servisní zázemí po dobu užívání včetně dodávky náhradních dílů. Ke všem námi prodávaným vozidlům jsou poskytnuty veškeré dostupné informace z jeho historie, které jsou z větší části doloženy servisní knížkou nebo kompletním chorobopisem a každé prodávané vozidlo prochází kompletní servisní kontrolou v našem servisu, který zároveň zajišťuje poprodejní servis včetně dodávky náhradních dílů. O kvalitě těchto ukazatelů také hovoří prodej, který činí od data vzniku do konce roku 2015 přes 2 000 prodaných vozů.

Jediným našim cílem je spokojenost zákazníků, a za tímto účelem vyvíjíme aktivitu směřující k rozvoji prodejní a servisní sítě. 

Věřím, že námi poskytované služby budeme i nadále zdokonalovat k Vaší spokojenosti.
 
 
 
Tomáš Rezek
majitel firmy
y budeme neustále rozšiřovat ke spokojenosti zákazníků.